Конкурси та змагання - Олешківський ліцей №2

Category Archives: Конкурси та змагання

Учні Олешківського ліцею №2 взяли участь у конкурсі проєктів “Парк Героїв очима дітей”

Ольга Хлистова 10А

8Б Сергій Білий схема майбутнього парку

Учень 9-В класу, Микита Богомол, долучився до конкурсу проєктів на тему “Парк Героїв очима дітей”. Метою конкурсу, про який було обговорення на годині спілкування, є залучити молодь до вивчення історії своєї країни, особливо в такі важкі часи, та вшанувати пам’ять героїв, які борються за незалежність і мирне життя рідної України.

Park-Geroyiv-Ukrayini-Ochima-Ditej

 

Учениця 9-В класу, Анастасія Маленко, взяла участь у конкурсі проєктів на тему “Парк Героїв очима дітей”. Її метою було вшановувати пам’ять героїв України та в майбутньому не забувати про ті часи, які зараз переживає Україна. У своєму проєкті Настя запропонувала створити Алею Слави, меморіали, клумби, кіно під відкритим небом та інші зони, де відвідувачі зможуть дізнатися більше про історію своєї країни, вшанувати героїв та залучитися до збереження національної пам’яті.

Маленко_Парк Героїв

 

Попова Злата 10-В

Чорний Богдан 10-В

 

Альохіна Дарина 10-В

 

 

Учень 9-А класу Колесніков Ілля виборов 2 місце у міських змаганнях на каное в Німеччині.

Учень 9-А класу Колесніков Ілля виборов 2 місце у міських змаганнях на каное в Німеччині.

У загальнокомандному заліку (старша вікова група) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» І місце і право представляти нашу Олешківську ТГ отримав Рій “Нескорені” Олешківського ліцею № 2.

У загальнокомандному заліку (старша вікова група) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» І місце і право представляти нашу Олешківську ТГ отримав Рій “Нескорені” Олешківського ліцею № 2.

До програми Гри були включені такі види змагань та конкурсів:
– Конкурс «У колі друзів»;
– Конкурс «Відун»;
– Змагання «Комплексно-спортивне багатоборство»;
– Змагання із домедичної допомоги «Рятівник»;
– Конкурс «Чумацький шлях».

Керівник рою Дейнека-Козел Н.С.
ВІдповідальні за підготовку:
творче представлення команди Конкурс «У колі друзів»- Савєльєва ОО,
Інтелектуальний Конкурс «Відун»- Сидоренко І.Л, Куденко АА,
Вікторина «Чумацький шлях».- Петрова СА,
Змагання «Комплексно-спортивне багатоборство»- Павленко ЄВ,
Конкурс із домедичної допомоги «Рятівник»-Дейнека-Козел Н.С.

Учасники рою:
1. Погорелкін Іван Геннадійович (ройовий)
2. Авдєєв Артем Олексійович
3. Білий Нікіта Сергійович
4. Богомол Микита Михайлович
5. Буриченко Анна Миколаївна
6. Горобець Максим Андрійович
7. Іванова Вікторія Сергіївна
8. Москаль Микола Іванович

Нікіта Скакун учень 3-б класу, член команди ФК “Олімп” , став володарем Кубку Миколаївської області з футзалу серед юнаків 2015-2016 р.н. та учасником відкритої першості м. Херсона з футболу серед команд юнаків , присвяченій пам’яті Володимира Роговського .

Нікіта Скакун учень 3-б класу, член команди ФК “Олімп” , став володарем Кубку Миколаївської області з футзалу серед юнаків 2015-2016 р.н. та учасником відкритої першості м. Херсона з футболу серед команд юнаків , присвяченій пам’яті Володимира Роговського .

 

У загальному заліку серед молодшої вікової групи  гри “Сокіл” (“Джура”) маємо наступні результати:

У загальному заліку серед молодшої вікової групи  гри “Сокіл” (“Джура”) маємо наступні результати:

«Котики ЗСУ» Олешківського опорного закладу освіти №4 та «Сміливі козачата» Олешківського ліцею №2 по 8 залікових балів, рої «Козацька чайка» Раденського ліцею та “Незламні» Олешківського академічного ліцею «Ерудит” по 12 балів. Згідно Умов Гри переможцем І (першість Олешківської територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» серед молодшої вікової групи стали та отримали право представляти нашу громаду у ІІ обласному етапі рій “Котики ЗСУ» Олешківського опорного закладу освіти №4, на другому місці «Сміливі козачата» Олешківського ліцею №2, на третьому місці Незламні» Олешківського академічного ліцею «Ерудит” і на четвертому місці рій «Козацька чайка» Раденського ліцею. Висловлюємо слова вдячності нашим прекрасним діткам, іх вчителям і батькам, які в таких складних умовах, в часовому обмежені спромоглися показати такі результати. Рою-переможцю побажаємо гідно представити нашу громаду на обласному рівні.

У загальнокомандному заліку (середня вікова група) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» І місце і право представляти нашу Олешківську ТГ отримав Рій “Незламні зумари” Олешківського ліцею № 2.

У загальнокомандному заліку (середня вікова група) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» І місце і право представляти нашу Олешківську ТГ отримав Рій “Незламні зумари” Олешківського ліцею № 2.

До програми Гри були включені такі види змагань та конкурсів:
– Конкурс «У колі друзів»;
– Конкурс «Відун»;
– Змагання «Комплексно-спортивне багатоборство»;
– Змагання із домедичної допомоги «Рятівник»;
– Конкурс «Чумацький шлях».

учасники Рою: Яковлєва Кіра Геннадіївна
Кірпенко Анастасія Сергіївна
Дубко Ангеліна Павлівна
Лісовец Ігор Петрович
Горбач Поліна Сергіївна
Завірюха Анастасія Олексіївна
Чернишов Роман Романович
Ульяненко Кирило Віталійовий (ройовий)

Керівник рою Дейнека-Козел Н.С.
ВІдповідальні за підготовку:
творче представлення команди Конкурс «У колі друзів»- Савєльєва ОО,
Інтелектуальний Конкурс «Відун»- Решетняк ЛО, Куденко АА,
Вікторина «Чумацький шлях».- Петрова СА,
Змагання «Комплексно-спортивне багатоборство»- Павленко ЄВ,
Конкурс із домедичної допомоги «Рятівник»-Дейнека-Козел Н.С.

 

13-18 листопада 2023 року проводився Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» Участь взяли понад 186 тисяч учнів 18 з яких, учні 2А, 3Б, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 6В, 6Г, 9В нашого ліцею.

Posted on by

13-18 листопада 2023 року проводився Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»
Участь взяли понад 186 тисяч учнів 18 з яких, учні 2А, 3Б, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 6В, 6Г, 9В нашого ліцею. По закінченню конкурсу маємо такі результати: 6- Відмінний, 11-Добрий, 2-Успішний
Це просто неймовірно, якщо врахувати, у яких складних умовах ми вчимося, працюємо та захищаємо свою незалежність!
Дякуємо всім класним керівникам, учням та їхнім батькам! Ви -непереможні!!!

Наші результати : результати

 

 

Учениця 4- А класу Варакса Марія стала учасницею Всеукраїнського конкурсу з хореографії “SVITLOFEST” Композиція “Ой, у вишневому саду” Гурт стали лауреатами ІІ ступеня

Учениця 4- А класу Варакса Марія стала учасницею Всеукраїнського конкурсу з хореографії “SVITLOFEST”
Композиція “Ой, у вишневому саду” Гурт стали лауреатами ІІ ступеня

Токаленко Уляна учениця 3-б класу, нагороджена грамотою за участь у художньому конкурсі “Дизайн обкладинки улюбленої книги” місто Uniejów ( Унеюв) Польща початкова школа І-ІІІ класів.

Токаленко Уляна учениця 3-б класу, нагороджена грамотою за участь у художньому конкурсі “Дизайн обкладинки улюбленої книги” місто Uniejów ( Унеюв) Польща початкова школа І-ІІІ класів.

Перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Учасники 1-4 класів

Відповідальні – Снігірьова Г.І., Петрина Ю.М.

  1. Конкурс «Впоряд»  команди + гасло 
  2. Вікторина «Відун»
  1. Підтягування на поперечині (юнаки), підтягування на низькій поперечині (дівчата) 
  2. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи 
  3. Стрибки у довжину з місця 
  4. «Планка». 
  5. «Піднімання тулуба з положення лежачи»

Конкурс малюнків « Козацькому роду нема переводу»  

Команда

  1. 1 – А – Кузнєцов Тимофій Михайлович
  2. 2 – А – Рожков Олександр Сергійович
  3. 3 – А –  Гуменна Аліна Юріївна
  4. 3 – Б – Скакун Нікіта Владиславович
  5. 4 – А – Семеняга Поліна Сергіївна
  6. 4 – Б – Кузнєцова Дар’я Михайлівна
  7. 4 – В – Доценко Вероніка Сергіївна
  8. 4 – Г – Горбач Владислав Сергійович

2. Вікторина Відун

 

Учасники 5-9 класів

Відповідальна – Дейнека-Козел Н. С.

Заявка

Список учасників початкового етапу Всеукраїнської дитячо

Список учасників початкового етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Категорія Джури (середня група)

№ з/п Прізвище, ім’я, 

по батькові

Дата народження
1. Кірпенко Анастасія Сергіївна 04.02.2012
2. Дубко Ангеліна Павлівна 24.04.2010
3. Гетьманський Олександр Олексійович 22.06.2009
4. Лісовец Ігор Петрович 23.04.2010
5. Горбач Поліна Сергіївна 24.11.2009
6. Завірюха Анастасія Олексіївна 30.01.2010
7. Чернишов Роман Романович 06.09.2010
8. Скрипник Володимир Юрійович 07.07.2009

 

Учасники 10-11 клас

Відповідальна – Дейнека-Козел Н. С.

Список учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Категорія Молоді козаки

ПІБ  Дата народження
  1. Богомол Микита Михайлович
15.10.2008
  1. Буриченко Анна Миколаївна
26.06.2008
  1. Іванова Вікторія Сергіївна
27.08.2008
  1. Москаль Микола Іванович
16.02.2008
  1. Горобець Максим Андрійович
04.04.2008
  1. Веремієнко Максим Вадимович
29.01.2007
  1. Погорелкін Іван Геннадійович
27.10.2007