Виховуємо особистість - Олешківський ліцей №2

Category Archives: Виховуємо особистість

На годині спілкування учні 9-А класу відзначили День Героя України.

На годині спілкування учні 9-А класу відзначили День Героя України. Ознайомилися з історичними постатями України та іменами сучасних Героїв України, які віддали своє життя за волю і незалежність Батьківщини.

23.05 В 4 -А ранкова зустріч присвячена Дню пам’яті двтей, які загинули внаслідок збройної агресії расійської федерації проти України

23.05 В 4 -А ранкова зустріч присвячена Дню пам’яті двтей, які загинули внаслідок збройної агресії расійської федерації проти України

Небо горить і виблискує.
Зарево звідусіль…
Книга історії пишеться
Без кровеносних судин.
Битви,цифри,події.
Жертви. Хто безвісти зник.
Дата, на яку ми чекаємо.
А хтось дочекатись не зміг…

Учні 9-В класу на уроці з основ правознавства в межах вивчення Міжнародного гуманітарного права, вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ.

Учні 9-В класу на уроці з основ правознавства в межах вивчення Міжнародного гуманітарного права, вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ. День пам’яті відзначається в Україні 4 червня щороку. Ми пам’ятаємо! 🙏

На уроці історії в 9-А класі учні вшанували пам’ять жертв депортації кримсько-татарського народу.

 

На уроці історії в 9-А класі учні вшанували пам’ять жертв депортації кримсько-татарського народу. Переглянули фільм “Депортація кримських татар – ще один геноцид. Історія обману”. Порівняли сучасні події з історії України з подіями тих років. Урок був повчальним.

Урок історії України 10 клас «Без вини винуваті……»

Урок історії України 10 клас
«Без вини винуваті……»
Трагедія депортації кримських татар.
18 травня 1944 р. – день початку депортації є днем трауру в історії кримськотатарського народу і днем пам’яті в Україні. Депортація кримських татар – це геноцид, складовою частиною якого було насильницьке виселення кримськотатарського народу з його історичної батьківщини – Криму, здійснене упродовж 18 – 21 травня 1944 року, один із злочинів радянського тоталітарного режиму.

20 травня 2014 року з учнями 6 г класу до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації, було проведено відео годину пам’яті.

20 травня 2014 року з учнями 6 г класу до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації, було проведено відео годину пам’яті маленьких українців, де згадали поіменно дітей, чиє дитинство обірвала безжальна рука московського загарбника. По закінченню з учнями розмістили на дереві дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців.

Учні Олешківського ліцею №2 взяли участь у конкурсі проєктів “Парк Героїв очима дітей”

Ольга Хлистова 10А

8Б Сергій Білий схема майбутнього парку

Учень 9-В класу, Микита Богомол, долучився до конкурсу проєктів на тему “Парк Героїв очима дітей”. Метою конкурсу, про який було обговорення на годині спілкування, є залучити молодь до вивчення історії своєї країни, особливо в такі важкі часи, та вшанувати пам’ять героїв, які борються за незалежність і мирне життя рідної України.

Park-Geroyiv-Ukrayini-Ochima-Ditej

 

Учениця 9-В класу, Анастасія Маленко, взяла участь у конкурсі проєктів на тему “Парк Героїв очима дітей”. Її метою було вшановувати пам’ять героїв України та в майбутньому не забувати про ті часи, які зараз переживає Україна. У своєму проєкті Настя запропонувала створити Алею Слави, меморіали, клумби, кіно під відкритим небом та інші зони, де відвідувачі зможуть дізнатися більше про історію своєї країни, вшанувати героїв та залучитися до збереження національної пам’яті.

Маленко_Парк Героїв

 

Попова Злата 10-В

Чорний Богдан 10-В

 

Альохіна Дарина 10-В

 

 

17 травня у 2-А класі був проведений урок “Безпечна дорога додому”.

17 травня у 2-А класі був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Учні повторили ПДР для пішоходів, ознайомилися з дорожніми знаками, правилами безпечної поведінки під час повітряної тривоги, якщо вони перебувають на вулиці. Зробили висновки, що безпека на дорозі залежить від кожного учасника дорожнього руху.

Учні 9-А і 9-б класів на уроці з основ правознавства взяли активну участь в Єдиному національному уроці “Безпечна дорога додому”.

Учні 9-А і 9-б класів на уроці з основ правознавства взяли активну участь в Єдиному національному уроці “Безпечна дорога додому”. Свої знання учні закріпили в підсумковому відео- квесті. ПДР знаємо!

У 1 – А класі пройшов тематичний урок “Подорож до Країни дорожніх знаків”.

У 1 – А класі пройшов тематичний урок “Подорож до Країни дорожніх знаків”. Діти повторили значення сигналів сфітлофора, правила переходу дороги по пішоходному переходу, пограли в дидактичну гру “Правильно – неправильно”, познайомилися із різними видами дорожніх знаків, провели руханку “Світлофор”. Висловили свої думки про важливе значення правил дорожнього руху.