Робота з дітьми з особливими освітніми потребами - Олешківський ліцей №2

Category Archives: Робота з дітьми з особливими освітніми потребами

24 травня 2024 року в режимі онлайн у Олешківському ліцеї №2 Олешківської міської ради відбулося засідання Психолого-педагогічної команди супровідну дітей з особливими освітніми потребами.

24 травня 2024 року в режимі онлайн у Олешківському ліцеї №2 Олешківської міської ради відбулося засідання Психолого-педагогічної команди супровідну дітей з особливими освітніми потребами. У заході брали участь члени ППК : Голова комісії виконувачка обов’язків директора Олешківського ліцею №2 Олена ДИМЧЕНКО, заступники директора ЛЕВИЦЬКА Ірина, ЩЕРБИНА Жанна, практичний психолог САМОХІНА Катерина, соціальний педагог ЧАБАНОВ Сергій, класні керівники інклюзивних класів, 4-В класу ГУРКОВСЬКА Наталія, 6-Б класу ЯКОВЛЕВА Анастасія, 7-В БОЖЧЕНКО Світлана, 7-Г ПИТОМЕЦЬ Наталія, 8-Б ОХРІМЕНКО Ганна, 9-В САВЄЛЬЄВА Олена, 9-Г СІЛЯНСЬКА Анна, 10-В ДЖОС Ганна; асистенти вчителів 4-В класу НАЗАРЕНКО Вадим, 6-Б класу ГАШЕНКО Олег, 8-Б класу – ГАШЕНКО Андрій, вчителі предметники, які викладають в інклюзивних класах, батьки дітей з ООП.

На засідання були запрошені представники Олешківського Інклюзивно – ресурсного центру на чолі з директором БАСЮК Надією. Це – практичний психолог ЗУБЕНКО Ірина, дефектолог КРЕПИШЕВА Тетяна, логопед АЛЬОХІНА Ірина.

Мета засідання : Підведення підсумків роботи психолого-педагогічної команди супроводу за 2023-2024 навчальний рік. Виконання індивідуальної програми розвитку кожного учня . Завдання та рекомендації на 2024-2025 навчальний рік.

Класні керівники, практичний психолог, асистенти вчителів, вчителі предметники, представили результати моніторингу кожного здобувача освіти. Акцент був на навчальні досягнення учнів, емоційно-вольовій, фізичній, когнітивній, мовленнєвій та соціальній сферах. Діти як навчалися , опановуючи свої знання , вміння, навички, так і розвивали творчі здібності. Зосередили увагу на індивідуальний розвиток і рівень підтримки кожної дитини, слабкі і сильні сторони.

На кінець 2023-2024 навчального року , діти покращили свої результати, завдяки спільній роботі психолого-педагогічної команди супроводу. Не зважаючи , що навчання яке здійснюється в дистанційному форматі, діти постійно були на уроках, для них проводилися консультації, індивідуально допомагали опановувати навчальний матеріал, залучали до творчих конкурсів, спортивних змагань. Діти захопилися : малюванням, вишивкою, футболом.

У засіданні брали участь батьки учнів : Кабішарова Дмитра , Повода А., Кащука Олега – 8Б клас; Попової Злати, Костюк Марії -10- В класу.; Хромова Сергія, Вангеласта Микити – 6Б клас,; Грабара Ігоря , Гетьманського Олександра, Солдатової Вікторії. 7-В клас.

Вони висловили слова подяки педагогічному колективу за роботу, допомогу у навчанні, вихованні та розвитку дітей з ООП. Вказали на результативність навчальних досягнень , покращення мотивації до навчання , психологічного стану кожного них. Батьки підтримують дітей, педагогів.

Директор Олешківського ІРЦ БАСЮК Надія, спілкуючись з командою супроводу, відмітила результативну роботу , професійний підхід усього педагогічного колективу, плідну співпрацю з батьками. Надала рекомендації на подальшу спільну дію психолого-педагогічної команди Олешківського ліцею №2, а саме – підготовка документів для проведення обстеження дітей з ООП, які закінчили початкову і середню ланку (4-В , 9В, 9Г класів) .

Від адміністрації Олешківського ліцею№2, велика подяка усьому педагогічному колективу у реалізації інклюзивного навчання дітей з ООП.

26-27.03 працівники ліцею долучилися до роботи обласного наукового-практичного семінару «Підтримка дітей з ОПП та їх батьків в умовах воєнного стану». 

З метою підвищення кваліфікації 10 педагогічних працівників ліцею  26-27.03 долучилися до роботи обласного наукового-практичного семінару «Підтримка дітей з ОПП та їх батьків в умовах воєнного стану». 

 

25.03.2024 року відбулася навчально-методична нарада.

25.03.2024 року відбулася навчально-методична нарада. Де було висвітлено такі питання:

1.Робота сайту школи. (Адміністратор сайту)

2.Участь учнів  у дистанційних конкурсах.     Керівники МО

3.Робота соціально-психологічної служби з дітьми з ООП. Ефективність співпраці з ІРЦ. (Психолог)

25 березня 2024 р. відбулося онлайн засідання психолого-педагогічної команди супроводу учнів з ОПП.

25 березня 2024 р. відбулося онлайн засідання психолого-педагогічної команди супроводу учнів з ОПП. Під час його роботи педагогічні працівники ознайомилися зі звітами класних керівників інклюзивних класів про особливості навчання дітей з ООП у ІІ семестрі, проаналізували хід виконання індивідуальних програм розвитку учнів. В обговоренні актуальних проблем підтримки здобувачів освіти взяли участь вчителі-предметники, асистенти вчителів.