Воробйова Софія - Олешківський ліцей №2

Blog Archives

17.12.2021, напередодні дня Святого Миколая учні нашої школи завітали до театру ім. М. Куліша на виставу “Легенда про дракона”.

17.12.2021, напередодні дня Святого Миколая учні нашої школи завітали до театру ім. М. Куліша на виставу “Легенда про дракона”.

Фентезі-мюзикл для дітей і дорослих «Легенда про Дракона» – це сучасна казка з історичними та фантастичними персонажами, пригодницьким сюжетом і вражаючим оформленням, вирішеним у 3-D форматі.

Школяр на ім’я Святозар все життя мріяв побачити справжнього дракона. За допомогою магії він переноситься у часи Київської Русі, де знайомиться з княгинею Ольгою та її донью Златою, легендарним богатирем Іллею Муромцем, відомим багатьом Солов’єм-Розбійником, правителем Хазарського каганату та його помічником Беком. Подолавши різноманітні випробування, Святозар допомагає героям повернути дракона Драго, який охороняє Київську землю.

В кінці мюзеклу до дітлахів завітав Дід Мороз і Снігуронька та поздоровили всіх присутніх з прийдешніми святами.  Глядачі отримали масу позитивних емоцій. Під час повернення додому учні і вчителі ділились приємними емоціями, що до цієї постановки.

Творча робота 6-В класу під час тижня доброчесності

До тижня з пожежної безпеки в 3-А класі пройшла тематична година спілкування

Сьогодні в 3-А класі проходила година спілкування “Пожежна безпека”. Учням нагадали про причини виникнення пожежі, алгоритм дій під час пожежі та що слід робити, щоб уникати пожеж. Діти самостійно відновили ланцюжок “Що робити під час пожежі” та самостійно склали причини виникнення пожежі. Тепер, навіть молодші класи обізнані!

Скажемо НІ електронному та звичайному палінню

Відеоролик з 1+1 запуститься після завантаження презентації на комп`ютер

Завантажити презентацію : https://docs.google.com/presentation/d/1lvIr-SLcRvsI7_7cY1TU8HG5PXAekbYV/edit?usp=sharing&ouid=100791210252027247528&rtpof=true&sd=true

Представники прес-центру школи взяли інтерв’ю в учнів 5-11 класів з теми “Що для тебе толерантність?”

Під час перерв прес-служба школи взяла інтерв’ю в учнів 5-11 класів з теми “Що для тебе толерантність”. Більшість учнів були охочі і зацікавлені в зйомці. Всі слідували правилу “червоного дня”: бути відкритим, щирим, чесними, вихованими та ввічливим. Більшість школярів були одягнені в червоний колір – головний сьогоднішнього дня. Класні керівники 1-4 класів провели зранку хвилинку позитиву “Комплімент кожному”. Також, за розкладом було проведено години спілкування “Про доброту і милосердя”. У 7-А та 8-Б класні керівники провели години спілкування “Будь завжди людиною”.