4- Б “День синички” - Олешківський ліцей №2

4- Б “День синички”

12 листопада – День синички.
Ранкова зустріч присвячена цим жовто-блакитним пташкам пройшла 12 листопада у 4-Б класі.
Мета : розширити знання про синичок; навчити учнів добирати корм для годування пташок; виховувати любов до живої природи.
Діти дізнались що, зустрічається по всій Україні велика синиця, та сама, з жовтою грудкою, живе в різних куточках світу, навіть на півночі Африки.
В період гніздування самка цієї птиці здатна відкласти до 10-12 яєць
Всього в світі існує близько 65 різних видів синиць.
Свою назву вони отримали з-за характерного щебетання, яке, якщо прислухатися, звучить, як «сі-синь-сі».
Ці пташки на подив ненажерливі. Зазвичай вони полюють весь день безперервно, навіть їли вони вже ситі. Надлишки видобутку вони ховають в гнізді, щоб з’їсти їх пізніше.
Синиці поїдають практично будь-яких комах, навіть тих, якими інші птахи зазвичай не харчуються.
Вони здатні видавати близько 40 різних звуків.
Синиці охоче оселяються поруч з людиною, але в природі, далеко від цивілізації, вони воліють дубові гаї. У старих дубах часто бувають дупла і порожнечі, в яких вони облаштовують гнізда.
Вага тіла дорослої синиці рідко перевищує 20 грамів, а довжина — 15 сантиметрів. В цілому розмірами вони порівнянні зі звичайними горобцями
До наших днів зберігся указ короля Людовіка Баварського, датований 14-м століттям, в якому синиці іменуються корисними птахами, і полювання на них заборонено.
Синиці піддаються прирученню і не дуже бояться людей. При певному терпінні можна навіть погодувати диких птахів з руки в парку.
Учні із зацікавленістю поставились до нової інформації. Поділились своїм досвідом підгодовування пташок взимку. Вирішили долучитись до флешмобу започаткованому 1-А під гаслом “Допоможемо птахам разом!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
21 − 1 =