Виховуємо особистість - Олешківський ліцей №2 - Page 86

Category Archives: Виховуємо особистість

Юнаки 11 класів направляються на стрільби з АК-47 в Нечаєво. Побажаємо їм успіху та вдачі!

 

Екологічна акція “Ми – юні волонтери”

Екологічна акція “Ми – юні волонтери” так назвали свій рейд на берег річки Чайка учні 4 – Г класу. Дейнека Л.М. і Краєвська Н.М. провели роботу серед батьків і дітей класу та заручилися їхньою підтримкою щодо очищення берега від сміття.

Така робота навчить дітей жити за принципом: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.”

Наш екологічний загін “ЕКОС” нагороджено дипломом за друге місце в обласному етапі Всеукраїнської акції “Птах року 2020 – Горлиця звичайна”

Тиждень безпеки дорожнього руху (17-22.05.2021)

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху (17-22.05) учні і батьки мають змогу познайомитись зі змінами до закону “Про правила дорожного руху” у розділах: “Обов’язки і права пішоходів” та “Обов’язки та права пасажирів”

Традиції святкування Великодня у 2-Б класі

Весною приходить до нас одне з найвеличніших свят – Великдень. Це світле і добре свято, яке несе з собою віру, надію і любов.

Під час святкування учні декламували вірші, грали в дидактичну гру “Збери великодній кошик”





Наші учні взяли участь в обласній Спартакіаді з легкої атлетики

Наші учні взяли участь в обласній Спартакіаді з легкої атлетики.

Участь була результативна!!! Учні зайняли другі місця:

Богдан Юлія
Ярошик Діана
Костенко Дар’я
Білецкий Микола
Терлецька Анна
Ковольова Карина
Степанский Максим
Степанский Даніл

Організація “Українська спілка ветеранів Афганістану міста Олешки” організувала спільну справу, виготовлення шпаківень, з учнями шкіл міста.

В рамках місячника благоустрою організація “Українська спілка ветеранів Афганістану міста Олешки” під керівництвом Шейко Ю.М. організувала спільну справу, виготовлення шпаківень, з учнями шкіл міста.

У вітальні дітей зустріли Зорабян Станіслав Рачикович та Дубовик Василь Савич, учасники бойових дій в Афганістані. Декілька запитань про участь у десятилітній війні воїнів-інтернаціоналістів стали початком розповіді про історію, політику, інтернаціональний обов’язок, власні почуття від пережитого.

Після розмови розпочалася робота по виготовленню шпаківень.

Від нашого закладу взяли участь учні 11-Б класу Мардак Павло та Москаль Олександр.

Діалог поколінь був пізнавальним та корисним для всіх його учасників

До 35 роковин Чорнобильської трагедії

До 35 роковин Чорнобильської трагедії класні керівники 5 – 10 класів надали учням інформацію в онлайн – режимі про події 1986 року на атомній станції, запропонували перегляд фільмів за вибором. Учні 11 класів мали змогу ознайомитися із інформаційною виставкою, підготовленою бібліотекарями школи, а також подивитися фільм «Уроки пам`яті Чорнобиля» за спецпроектом до
роковин на ЧАЕС.

 

Щорічно, у квітні місяці, відкриває свої двері ЗРАЗКОВИЙ Музей історії школи

Щорічно, у квітні місяці, відкриває свої двері ЗРАЗКОВИЙ Музей історії школи

КЗ Олешківська школа I- III ст. # 2 для своїх випускників!!!

Сьогодні він радо зустрів учнів ❤11 -А класу, кл.керівник Куденко А.А. , та ❤11 Б класу , кл.керівник Алмашова Н.В.

Протягом семи років наші випускники були активними учасниками створення експозицій, інсталяцій і виставок📽📁, проведення екскурсій і творчих проектів📙👌👌👌, організації зустрічей і свят🤝🤝🤝 !!!

Сьогодні ви знову поринули у світ дитинства , згадали сторінки історії, залишили у книзі відгуків свої побажання і враження про рідну школу ! 🏫

Висловлюємо вам щиру подяку за підтримку, небайдужість, активність у роботі Музею !!! Ви – супер👌💞!!! Завдяки вам наш музей став ще кращим, успішно проходить етап реекспозиції!

Дорогі наші діти !!! Ми бажаємо вам світлої і успішної дороги у ваше майбутнє!!!

Двері Музею, як і школи, завжди для вас відкриті !!! Любимо вас і чекаємо завжди ❤

Підбито підсумки обласної акції “Допоможемо зимуючим птахам”

Здобувачі освіти 3-х класів, вихованці груп продовженого дня, охоплені гуртковою роботою протягом зими та ранньої весни вели спостереження за життям птахів, які залишаються зимувати на території Херсонської області, годували їх, допомогаючи пережити холодну пору року. Свої спостереження діти узагальнили у творчих роботах  та взяли участь у обласному конкурсі-акції “Допоможемо зимуючим птахам”.

Переможці були обрані серед 250 надісланих робіт.

Тож вітаємо учнів нашого закладу та керівника гуртка ЦДЮТ “Юні друзі природи” Цибенко Тетяну  Борисівну із заслуженою перемогою.