І ось до завершення підійшов десятий день навчальної практики та екскурсій. Діти закінчили обмінювати підручники в бібліотеці, а також займались підсумками проєктів та завершували збір матеріалів у рамках довгострокових проєктів.
Навчально-екскурсійна практика учнів 6-В і 5-А класів закінчилася екскурсією в м.Одеса. Побували на катакомбах, де дізналися про перебування партизанів під час Другої Світової війни. Спробували на собі магію фізичних явищ, відвідавши Музей цікавої науки. Прогулялися вулицями старої Одеси.
На уроці мистецтва з вчителем Божченко Світланою Дмитрівною учні 6А класу мали змогу ознайомитися з інформацією про флористику та спробувати зробити декілька варіантів композицій.
Діти старанно виконували рекомендації вчителя і змогли зробити чудові флористичні композиції
Декілька учнів висловили враження від сьогоднішнього завдання
“Ми самостійно збирали матеріали для майбутніх композицій. І збирали їх у різних варіантах. Мені сподобалося. Ми змогли не лише навчитися чогось цікавого, але й добре провели час”- дав коментар учень 6А класу Кирило
Однокласниця хлопця- Марія повідомила, що це був гарний досвід. Хоч спочатку вона ставилася скептично до такого виду діяльності, але наприкінці зрозуміла, що все ж таки їй сподобалося.
“Дітям це була нова справа, але вони активізувалися і були цікаві ідеї, щодо оформлення букетів. Я думаю що вони трохи доторкнулися до мистецтва флористики і щось для себе нового знайшли”- прокоментувала Божченко Світлана Дмитрівна.
Інформацію надано репортером сайту – Крутієнко Вікторією.
З метою розвитку розумових і мовленнєвих здібностей дітей, пам‘яті у 6-Г класі проведено «Мовознавчий турнір»
Учні 7-В класу та дистанційно наш редактор-коректор сайту Анастасія Нерестенко створили макет електронного журналу за матеріалами хронік екскурсій та навчальної практики. Тепер чекаємо останніх матеріалів.