Привіт! Мене звуть Карина Логвиненко, випускниця Олешківського ліцею № 2. Нині навчаюся на факультеті бізнесу та менеджменту за напрямом «Право» в Cardiff Metropolitan University . Мій шлях почався у програмі “ Future Leaders Exchange”, на той час я навчалась в 10 класі з поглибленим вивченням іноземних мов і стала фіналісткою. На превеликий жаль, через обмеження Covid-19 участь в програмі обміну відбувалась в онлайн форматі. Але! Мрії здійснюються! І в цьому році я була запрошена для участі в American Leadership Exchange. І ось, на початку жовтня я відвідала Варшаву, Польщу; Клівленд, Огайо та Вашингтон, щоб представляти Україну на міжнародному рівні. Я пройшла тренінги та семінари з лідерства під керівництвом Саймона Нортона, міжнародного наставника з лідерства. Пройшовши суворий контроль, я виступила у Державному департаменті Вашингтона, де зустрілася з Шейлою Тейлор Шамбер – спеціалістом відділу публічної дипломатії, Меттом Бікоффом – Управління преси та публічної дипломатії та Девідом Кеннеді – директором Управління обміну громадянами. У мене була унікальна можливість поговорити про Україну, розповісти про те, що зараз відбувається та поставити запитання щодо подальшої співпраці США з Україною.
Також вдалося зустрітися з нашою співвітчизницею, послом України в США Оксаною Маркаровою. Вона поділилася порадами з дипломатії та розповіла, як вести культурний діалог.
Я відвідала мерію Клівленда, де зустрілася з директором юриспруденції Марком Гріффіном.Я мала нагоду обговорити проблеми, наприклад, як бути молодим лідером під час війни, пояснити ситуацію в Україні.
Я мала семінар із міжкультурним тренером Ніколь Барілль, яка розповіла «Стратегії для культурно різноманітного світу». Теми включали ефективне спілкування, розв’язання конфліктів, співпрацю з людьми з різних культур і розуміння, культурні цінності в інших країнах і те, як ці цінності впливають на поведінку.
В Академії ефективного лідерства у нас був семінар, який включав заходи та уроки для розвитку мислення лідера, вивчення елементів ефективної комунікації, розгляду стратегій розвитку соціально-емоційного інтелекту та стратегій роботи з розведеними командами.
Ми зустрілися з Патріком Кернсом, який розповів про досвід поселення біженців у США, шляхи українських біженців до Клівленда та підтримку з боку громадських організацій. Сесія також включала сесію спільного спілкування з українськими старшокласниками, які відвідували середню школу Valley Forge. Наприкінці ми мали екскурсію та дізналися про історію українських іммігрантів у США та Клівленді.