Виховуємо особистість - Олешківський ліцей №2 - Page 83

Category Archives: Виховуємо особистість

10 ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ГРОЗИ

Майже на всій території України найближчим часом прогнозують зливи. Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує правила поведінки під час грози.

  1. Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу: притягує кульову блискавку.
  2. Найкраще ховатись у автомобілі або в будинку із громовідводом. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями, потрібно зачинити вікна авто, бажано опустити/зняти антену, зупинитися і перечекати негоду.
  3. Не можна ховатися від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись під натиском вітру.
  4. Уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач.
  5. Якщо ви опинилися в лісі, не ховайтеся від грози на підвищенні. Тримайтеся місця, де низькі дерева. Ні в якому разі не бігайте. Дуб, тополя, сосна та ялина найбільш проводять розряд електрики, найменше – верба, клен та кущі.
  6. Якщо ви опинилися в полі, знайдіть заглиблення в землі. Бажано, щоб місце було сухим, адже волога земля сильніше проводить електрику. Не лягайте, краще присісти, щоб мати якомога менше площі прилягання до землі.
  7. Якщо у вас із собою є парасолька, ні в якому разі не розкривайте її, адже металеві прути притягують розряди.
  8. Всі електричні прилади є своєрідними приймачами для блискавок. Тому ні в якому разі не користуйтеся ними під час грози, краще їх вимкнути з мережі.
  9. Не можна купатися у водоймах під час грози. Якщо ви на човні і бачите, що наближається негода, намагайтеся якнайшвидше дістатись до берега.
  10. Не телефонуйте з мобільного телефону, навіть якщо страшно і хочеться підтримки близьких. Пам’ятайте, що єдиний правильний вчинок – негайно вимкнути телефон, адже є велика загроза влучання блискавки.

Випускний 2021

Запрошення на випускний бал!!!

Шановні вчителі, випускники, батьки! Запрошуємо Вас на випускний бал, який відбудеться 25 червня 2021 року о 10.00 годині.

ЗВІТ керівника комунального закладу «Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов» Олешківської міської ради Херсонської області Ігоря СИДОРЕНКА про роботу в 2020-2021 навчальному році

Звіт для завантаження: Звіт керівника 2020-2021

Для відкриття звіту повноекранному режимі з різних пристроїв ознайомтесь з інструкцією : https://oleshkyschool2.com/?p=2432

або скористайтеся веб-переглядом: https://oleshkyschool2.com/?page_id=2493 (Форматування тексту не буде відповідати оригінальному документу)

Наш перший журнал

Це наше перше видання. З огляду на те, що матеріалу за 10 днів отрималось дуже багато, то команда пресцентру школи прийняла рішення створити перше видання у вигляді фото-журналу. За літо дизайн буде допрацьований під розміщення новин школи, закінчимо створення рубрик.

А також пропонуємо вам, обрати назву журналу, який буде виходити постійно в електронному вигляді з можливістю роздруку за необхідності. Пропозиції стосовно назви журналу надсилайте на електронну пошту vadym2.nazarenko@gmail.com  в темі листа зазначайте “Назва журналу”.
До пресцентру електронного журналу та сайту входять:
Адміністратор сайту: Назаренко Вадим Сергійович
Редактор-коректор:  Анастасія Нерестенко
Репортери:                 Унтура Ангеліна, Крутієнко Вікторія
Дизайнер:                   Козакова Кіра

Пресцентр шукає ще 5 репортерів для збору новин.
Набір кандидатів ведеться з 8-10 класів

Для перегляду журналу у повноекранному режимі на комп`ютері натисніть на кнопку

Для перегляду з мобільного виконайте наступні дії послідовно:

Хроніки екскурсій та навчальної практики – день десятий.

І ось до завершення підійшов десятий день навчальної практики та екскурсій. Діти закінчили обмінювати підручники в бібліотеці, а також займались підсумками проєктів та завершували збір матеріалів у рамках довгострокових проєктів.

Навчально-екскурсійна практика учнів 6-В і 5-А класів закінчилася екскурсією в м.Одеса. Побували на катакомбах, де дізналися про перебування партизанів під час Другої Світової війни. Спробували на собі магію фізичних явищ, відвідавши Музей цікавої науки. Прогулялися вулицями старої Одеси.

  

На уроці мистецтва з вчителем Божченко Світланою Дмитрівною учні 6А класу мали змогу ознайомитися з інформацією про флористику та спробувати зробити декілька варіантів композицій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти старанно виконували рекомендації вчителя і змогли зробити чудові флористичні композиції

Декілька учнів висловили враження від сьогоднішнього завдання

“Ми самостійно збирали матеріали для майбутніх композицій. І збирали їх у різних варіантах. Мені сподобалося. Ми змогли не лише навчитися чогось цікавого, але й добре провели час”- дав коментар учень 6А класу Кирило

Однокласниця хлопця- Марія повідомила, що це був гарний досвід. Хоч спочатку вона ставилася скептично до такого виду діяльності, але наприкінці зрозуміла, що все ж таки їй сподобалося.

“Дітям це була нова справа, але вони активізувалися і були цікаві ідеї, щодо оформлення букетів. Я думаю що вони трохи доторкнулися до мистецтва флористики і щось для себе нового знайшли”- прокоментувала Божченко Світлана Дмитрівна.

Інформацію надано репортером сайту – Крутієнко Вікторією.

З метою розвитку розумових і мовленнєвих здібностей дітей, пам‘яті у 6-Г класі проведено «Мовознавчий турнір»

Учні 7-В класу та дистанційно наш редактор-коректор сайту Анастасія Нерестенко створили макет електронного журналу за матеріалами хронік екскурсій та навчальної практики. Тепер чекаємо останніх матеріалів.

 

Хроніки екскурсій та навчальної практики – день дев’ятий

Закінчився 9 день екскурсій та навчальної практики. В цей день учні створювали цікаві проєкти, брали участь в інтерактивних іграх.

Але, головною подією дня став випускний в 9-их класах. Про цю подію читайте на нашому сайті окрему новину. А тепер переглянемо, що відбувалось сьогодні на екскурсіях та під час практики.

Учні 4-Б відвідали Миколаївський зоопарк, та отримали багато хороших вражень.

Учні 5-а із задоволенням виготовляли “танграм” та використали його для складання різноманітних фігурок.

Позмагалися в умінні скласти “п’ятнашки”, “головоломку Піфагора”, “Ханойську вежу” та інші цікаві логічні ігри.

Разом зі Єрмаковою С. С. прийшли до висновку, що така математика дуже цікава та корисна.

Учні 5-Б класу виконували багато логічних завдань, а після цього діти відправились на вулицю, де сказали до побачення школі, та відправились на канікули.

Учні 6-В класу сьогодні ознайомилися з породами деревини, які знаходяться на території школи. Дізналися будову березової фанери, з якої почали виготовляти сувеніри.

 

На англійській мові 6- Г відправився в мандрівку по країні граматики англійської мови. І відновили практичні навички в спілкуванні.

Учні 7-В вивчали основи медіаграмотності, етику спілкування в мережі Інтернет. Навчились відрізняти фейки від фактів, спробували вести свої блоги, та зробили блог класу.

 

ВИПУСКНИЙ 9-ИХ КЛАСІВ!!!

Минула чарівна пора – дитинство минуло,
Роки шкільні, мов у сні, пройшли-промайнули,
Збираються пташенята розправити крила,
В безмежному морі життя підняти вітрила!
Хай вас Бог благословить, на добру дорогу,
Щоб вела вас тільки вверх, широка й розлога,
Доброї бажаю долі, успіхів, досягнень,
На життєвому шляху здійснення всіх прагнень!

P.S. А 1 вересня чекаємо всіх вас на перший дзвоник у нових 10-их класах

Моменти урочистостей з нагоди вручення Свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. Сім футів під кілем для наших 88 дев’ятикласників!

 

Вітаємо випускників 9-А!!! Всі учні класу соціально активні. А також Нерестенко Анастасія – редактор-корректор сайту, теж випускниця 9-А. Вітаємо їх.

Вітаємо випускників 9-Б!!! У класі 21 учень, Дінул Іван отримав свідоцтво з відзнакою,всі учні отримали грамоти за спортивні досягнення та соціально – активну роботу.

Пишаємось випускниками 9-Г класу, Пишняк Карина, Воропаєва Вікторія отримали свідоцтво з відзнакою, Столярова Катерина закінчила рік з оцінками високого рівня. Учні отримали грамоти за соціально-активну участь у житті школи та міста.









Хроніки екскурсій та навчальної практики – день восьмий

Ось і восьмий день екскурсій та навчальної практики закінчився. Всі учні активно провели час в школі, окрім навчальної діяльності учні відвідують шкільну бібліотеку для зміни комплектів підручників, і починають планувати свої канікули. І як завжди переглянемо, як цей день провели діти.

Учні 1-3-их класів відвідали Миколаївський зоопарк. На екскурсії діти мали можливість спостерігати за чудовими представниками тваринного світу з різних куточків світу. Діти отримали чудові емоції, незабутні враження та придбали сувеніри на згадку.

Учні 5-А разом із учителем трудового навчання Надточій Л.А. відвідали краєзнавчий музей

Учні 5-Г класу в міській бібліотеці через цікаву інтерактивну гру поринули до чарівного мистецтва кіно

Також на сторінці фейсбука міської бібліотеки було відмічено активну участь наших дітей в інтелектуальному турнірі “Ігри патріотів Херсонщини”

Зі сторінки фейсбук Олешківської центральної бібліотеки КЗ “Центр культури та дозвілля”
https://www.facebook.com/KZOCRB/

ФОТОФАКТ!
У розпалі обласний інтелектуальний турнір “Ігри патріотів Херсонщини”! Електронна гра “Мистецька палітра Херсонщини”: грають семикласники Олешківської спеціалізованої школи №2.

Учні 6-А класу опрацювали тему “Безпека дітей в мережі Інтернет” та написали власне повчальне оповідання з даної теми “Інтернет -подруга”.

Сьогодні відбулась екскурсія містом для учнів 6-Б, яку провела Надія Миколаївна Колпаченко! Діти дізнались багато цікавого про те, які будівлі були розміщені раніше на місці зведених зараз будівель. Також ознайомились з культурною спадщиною України та Олешок, відвідуючи пам’ятні місця, та музей.

Для учнів 6-В класу вчителі підготували екскурсію по місту. Метою екскурсії стало ознайомлення дітей з видатними винахідниками України та рідного краю

Учні 6-Г класу закріплювали свої знання з біології у грі “Пізнаємо світ разом”

Учні 7-Б класу виконували навчальний проєкт з англійської мови: “Responsible tourist”. Під час виконання проекту учням вдалось зобразити підготовленого туриста до подорожі.

Учні 7-В активно провели час в музеї історії школи, де дізнались багато цікавих фактів про будівлю, про директорів закладу, про видатних випускників.

Учні 7-Г сьогодні навчались створенню блогів, та мистецтву опису подій на сторінках новостворених блогів. Також діти навчились відрізняти фейки від фактів, та ознайомились з основами інтернет-етики.

Сьогодні учні 10-Б відвідали центральну бібліотеку, де взяли участь в інтелектуальній грі “Хто хоче стати інтелектуалом”

Хроніки екскурсій та навчальної практики – день сьомий

Закінчився 7 день навчальних практик! Що ж сьогодні робили наші учні? Чи все вони встигли зробити? Зараз переглянемо!

У 2021 році кожна людина обов’язково повинна вміти працювати з комп’ютером. Ось і наш 5-В клас вчиться працювати з ним. Учні навчались робити векторні зображення в текстовому процесорі Word.

На інформатиці 5-Г пригадали як треба себе поводити під час спілкування в мережі Інтернет, а також створили пам’ятку “Безпечний Інтернет та етика спілкування”

А допомогали учням 5-го класу під час виконання пошуку, учні 7-В.Одна група 7-В занурилась в світ зарубіжної літератури, а друга група – була наставниками для молодших школярів на інформатиці.

Согодні учні 6-Б відвідали  міську бібліотеку. Під час бібліотечного уроку учні пригадали не тільки свої права, а також і обов’язки. Також для учнів провели цікаву бесіду, яка розширила їх мистецький кругозір

6-В клас прогулявся вулицями нашого міста, роздивляючись історичні пам’ятки. Після гарного проведення часу на вулиці вони відправилися до «Куточку природи», де їм показали, як виглядають поблизу тварини: лисиці, сови, журавлі, гуси. Діти були в захваті! Бурхливо обговорювали кожне опудало.


Учні 6-г класу продовжують працювати над проєктом «Правила дорожні знай!”

7-Б пізнавали наш цікавий світ та його фізичні закони. З цим їм допомагала Курносенко Олена Вікторівна, яка провела з ними практичну роботу, де діти та вчитель експериментально з’ясували умови, за яких тіло плаває і за яких тоне, тобто дії Архімедової сили та сили тяжіння.

Учні 8 – А на занятті з англійської мови стали учасниками великої проєктної роботи “Лондон”. Під час створення проєкту діти дізнались багато культурних особливостей Великобританії та розширили свій словниковий запас з англійської мови

Учні 8-В класу створювали заготовки для буклету “Дерево життя”. Під час практичного заняття учні розділились на невеличкі групи та опрацьовували свої завдання. У текстовому процесорі Word створювались матеріали для друку буклету. Діти склали притчі “Своя ноша”, “Цінність праці”, ” Притча про дружбу”, “Живе дерево”, в яких зазначалися принципи та цінності людського життя, які необхідно було б переосмислити.