Учасники гуртка “Виготовлення сувенірів” разом з керівником Надточий Л.А. вітають мам, жіночу половину педколектива, всіх дівчат школи з 8 Березня

Забезпечення різнобічного розвитку успішної особистості з високими моральними і професійними якостями.
Учасники гуртка “Виготовлення сувенірів” разом з керівником Надточий Л.А. вітають мам, жіночу половину педколектива, всіх дівчат школи з 8 Березня



З 21 до 24 грудня в Олешківській школі № 2 відбулися новорічні вітання класів школи. Учнів чекала весела новорічна феєрія з казковими героями і традиційними персонажами українського різдвяного вертепу. Всі присутні отримали заряд святкового настрою і позитиву на всі канікулярні дні. Кожен клас був присутній на вітанні окремо, старші класи з засобами індивідуального захисту. Всі вітання проходили з виконанням всіх карантинних обмежень.

Учні 5-11 класів разом з Людмилою Надточий та Сергієм Чабановим підготували малюнки – подарунки для воїнів 57 ОМСБ ім. Костя Гордієнка.
І знаєте що важливо? Діти бажають і чекають не просто миру, а ПЕРЕМОГИ! Це найважливіше. Це є нашою мотивацією для боротьби до перемоги, аби не залишати це нашим дітям і онукам.
Повертайтеся живими і неушкодженими!

Наші малюнки дійшли до адресату – воїнів 57 ОМСБ на фронт.
Дякуємо всім учням-художникам. Вітаємо 57 бригаду з Днем народження!
