Засідання педагогічної ради ” Освітні втрати та освітні розриви на рівні ліцею: вимірювання, механізми їх подолання” - Олешківський ліцей №2

Засідання педагогічної ради ” Освітні втрати та освітні розриви на рівні ліцею: вимірювання, механізми їх подолання”

30 жовтня 2024 р. відбулося засідання педагогічної ради з теми «Освітні втрати та освітні розриви на рівні ліцею: вимірювання, механізми їх подолання»

З метою ефективної підготовки до засідання педагогічної ради у жовтні 2024 р. проведено опитування вчителів щодо проведення ними заходів з подолання освітніх втрат, відвідані онлайн уроки, проаналізовані результати учнівських діагностувальних робіт, випущено інформаційний бюлетень «Навчальні втрати: сутність, причини, подолання», оновлено тематичну сторінку сайту закладу.

29 жовтня 2024 р. проведені тематичні засідання методичних об’єднань та навчально-методичної ради «Шляхи подолання освітніх втрат та недопущення нових», на яких педагоги обговорили методичні підходи та актуальні ресурси для подолання і зменшення освітніх втрат та підвищення рівня навчальних результатів здобувачів освіти, їхньої мотивації в умовах дистанційного навчання .

Під час засідання педагогічної ради проаналізовані фактори та обставини, що призводять до освітніх втрат здобувачів ліцею, визначені напрями і стратегії, спрямовані на  удосконалення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу,  зменшення та подолання навчальних втрат і розривів, підвищення рівня навчальних досягнень учнів, відбувся обмін педагогічним досвідом.

Левицька І.В., заступник директора з НВР,  у виступі «Освітні втрати та освітні розриви на рівні ліцею: вимірювання, механізми їх подолання» зробила аналіз роботи педагогічного колективу з діагностування та визначення стратегій щодо подолання освітніх втрат і розривів, окреслила коло проблемних питань та шляхи їх вирішення.

В  обговоренні взяла участь учитель початкових класів Снігірьова Г.І. , яка запропонувала ефективні методичні прийоми, спрямовані на стабілізацію психоемоційного стану учнів та покращення когнітивних процесів під час навчання в умовах воєнного стану.

Змістовним був виступ співдоповідача вчителя хімії Степанської А.В. з питання «Практичні кроки для подолання освітніх втрат при підготовці та проведенні дистанційних уроків».

Педагогічним досвідом своєї роботи з проблеми «Технологія диференційованого навчання через призму подолання освітніх втрат» поділилася Раба В.І., учитель математики.

Не залишилося поза увагою питання шляхів подолання навчальних втрат в класах інклюзивної форми, зокрема про технології розвитку самостійного та персоналізованого навчання як один із шляхів подолання освітніх втрат йшлося у виступі вчителя Гусєвої С.В..

Порядок денний, рішення засідання, презентації виступів додаються.

НАКАЗ Про підготовку до засідання_педагогічної ради 30.10.2024

Порядок денний

РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

виступ Левицька І.В.

виступ Снігірьова Г.І.

виступ Степанська А.В.

виступ Раба В.І.

виступ Гусєва С.В.

 

Category: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
34 ⁄ 17 =